CBA w ratuszu i w PWSIiP…

CBA-foto- Funkcjonariusze z białostockiej Delegatury CBA w ramach śledztwa weszli do siedziby Prezydenta Miasta Łomży oraz do Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, gdzie zabezpieczyli dokumenty i dane komputerowe – informuje portal 4lomza.pl

Kierownik ratusza uwielbia konferencje prasowe, czekamy więc na takąż w powyższej sprawie, albowiem „nikt nic nie wie”. Chcielibyśmy wiedzieć, czy sprawa się rypła, czy nie rypła? Czy będzie się działo, czy nie będzie? Z niecierpliwością mieszkańcy czekają na konferencję prasową.

20 comments on “CBA w ratuszu i w PWSIiP…
 1. „Proponuję wprowadzić klauzulę sumienia dla sadowników, by mogli odmawiać zbierania owoców i warzyw o kształtach fallicznych” – skomentował na Facebooku Marcin Meller.

 2. Specjalistami od donoszenia na Polskę głównie byli i są członkowie PiS. To chyba o nich mówiła „poseł” z nad Narwi. Co na to poseł Kołakowski?

 3. kazik moze jakis przykład? od gadania takiego jeszcze faktów nie ma
  wieszać to może nie ale na roboty to czemu nie np na 20 lat

 4. cisza jak makiem zasiał
  pisz coś człowieku bo ten blog potrzebny jest
  dałeś dowody że nie jesteś z kumany z kimkolwiek
  pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>