W wyborach szefa okręgu nie uczestniczył kierownik łomżyńskiego ratusza?

PiS wybierał swoje lokalne władze. Zgodnie z przewidywaniami szefem podlaskich struktur tego ugrupowania został minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel. Przewodniczący Jurgiel powiedział, że liczy na wygraną jego ugrupowania w wyborach samorządowych. Podobno w zjeździe podlaskiego PiS i wyborach szefa okręgu partii nie uczestniczył kierownik łomżyńskiego ratusza Mariusz Chrzanowski. Dlaczego tak ważna persona z PiS, rządząca dużym miastem w województwie nie wzięła udziału w tak ważnym zjeździe wyborczym? Odpowiedź pozostawiam czytelnikom.

11 comments on “W wyborach szefa okręgu nie uczestniczył kierownik łomżyńskiego ratusza?
 1. Statut PiS

  ART. 6. SPOSÓB UTRATY CZŁONKOSTWA

  8) zaniechania przez okres co najmniej 6 miesięcy opłacania
  składek członkowskich.

  Myślę, że coś w tym jest!

 2. W blisko 30-osobowym zarządzie okręgowym PiS zasiadają m.in.: senator Maria Anders, posłowie Kazimierz Gwiazdowski, Lech Kołakowski i Bernadeta Krynicka, burmistrz Kolna Andrzej Duda, który jest członkiem Rady Politycznej PiS, oraz wybrani podczas listopadowego zjazdu lokalni działacze z Łomży: Wiesław Grzymała, Marek Olbryś i Piotr Modzelewski, z Kolna Adam Pasierbiewicz, z Grajewa Waldemar Remfeld, a z Zambrowa Sebastian Orłowski.

  Prezio się nie załapał. Czyżby przez te skladki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>