Przyglądając się pracy łomżyńskiego samorządu, pominąłem bardzo istotny…

Jestem czytelnikom winny przeprosiny. Przyglądając się pracy łomżyńskiego samorządu, pominąłem bardzo istotny wątek, który w mojej ocenie powinien być czytelnikom przybliżony. Podczas ostatniej sesji radny Tadeusz Zaremba złożył dwie interpelacje. Skupmy się na tej drugiej. Radny poruszył w niej temat Domu Dziennego Pobytu Senior-Vigor, a konkretnie jego remontu i kosztów z tym związanych. Poniżej przedstawiam pełną wypowiedź radnego Zaremby w tej sprawie podczas marcowej sesji:W związku z powyższym nasuwa się kilka pytań:

1. Ilu wykonawców złożyło swoje oferty na wykonanie tej inwestycji?

2. Kto wygrał przetarg?

3. Na jaką dokładnie kwotę opiewała inwestycja?

4. Czy koszt inwestycji był adekwatny do zakresu wykonanych robót?

5. Czy mógł zaistnieć w sprawie konflikt interesów?

Jest takie powiedzenie, że jak się powiedziało „a”, trzeba powiedzieć „b”, bowiem inaczej poruszanie tematu nie miałoby żadnego sensu. A poza tym rodzi plotki. Dlatego też kieruję apel do radnego Tadeusza Zaremby /a może i innych radnych rozumiejących w czym rzecz/, aby sprawę przybliżyć mieszkańcom. Pochylenie się nad faktami, to jedyne racjonalne rozwiązanie.

wykorzystano fragment materiału z sesji: www.mylomza.pl

10 comments on “Przyglądając się pracy łomżyńskiego samorządu, pominąłem bardzo istotny…
  1. Przekręt goni w łomży przekręt,były działki pod lidla za700tys.kupione a sprzedane za 7 baniek ,dlatego to miasto tonie,tonie ……i ktoś mnie pytał ,skąd ci ludzie w łomży mają na auta takie luxusy jak tu pracy nie ma ,no właśnie z kąd??…..

  2. Wydatkowanie publicznych pieniędzy powinno być transparentne. Radny Tadeusz Zaremba uważa, ze nie są. Jestem skory przyznać mu rację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>